Inđija TOYO TIRES: Rnić, Nedeljković, Kukolj, Desančić, Srbijanac, Đurić, Bojović, Mijailović, Stojanović Slaviša, Radosavljević, Janjić

Igrali su još: Gajilović, Stevanović, Rakić, Đokić, Đuričković,

Žuti kartoni: Bojović, Mijailović, Gajilović

Crveni karton: Nedeljković

FK Radnički Sremska Mitrovica: Dragićević, Miodragović, Ivić, Čarapić, Ignjatović, Kovačević, Petrović, Đorđević, Ilić S, Grbović, Marinković

Igrali su još: Gajić

Žuti kartoni: Čarapić, Grbović, Kovačević, Ilić V, Bačanin, Gajić

Na TOYO TIRES ARENI u okviru osamnaestog kola Mocart bet Prve lige Srbije ugostili tim mitrovačkog „Radničkog“. Prvi su pripretili domaćini, u desetom minutu beležimo dobar šut Nedeljkovića, ali zamalo pored gola. Desetak minuta kasnije Srbijanac loše šutira sa nekih desetak metara. Do 35. minuta nije bilo ozbiljnijih šansi za promenu rezultata, a onda Čarapić izlazi sam na golmana domaćih Rnića, koji odlično interveniše i sprečava vođstvo gostiju. Na poluvreme se otišlo bez pogodaka. U drugom delu u 56 minutu 0-1 za goste. Ilić je prošao dobro po levoj strani, a na pravom mestu je Čarapić. Pokušavali su domaći da dođu do preokreta, ali nisu uspeli. Do kraja utakmice nije bilo šansi da se promeni rezultat, tako da su sva tri boda otišla za Sremsku Mitrovicu.