Inđija TOYO TIRES: Rnić, Nedeljković, Kukolj, Desančić, Srbijanac, Đurić, Stojanović Marko, Bojović, Mijailović, Stojanović Slaviša

Igrali su još: Janjić,  Đurković, Stevanović, Vuković, Rakić

Žuti kartoni: Janjić

GFK Sloboda Užice: Vukašinović, Glišvić Todor, Rašković, Mihailović, Glišović Đ, Šušnjar, Glišović R, Petrović, Jovanović, Miličić, Stanojević

Igrali su još: Starčević, Đukić, Jeremić, Gajić,

Žuti kartoni: Jovanović, trener Kostić, Starčević,

Na TOYO TIRES ARENI u okviru  četrnaestog kola Mocart Prve lige Srbije fudbaleri “Inđije” su ugostili ekipu „Slobode“ iz Užica. U četvrtom minutu dobra prilika za domaćina. Nedeljković je asistirao, Radosavljević ušao u peterac, loše zahvatio loptu i poslao je preko gola. U 21. minutu beležimo dobar pokušaj veziste zelenih Marka Stojanovića, ali lopta je otiša malo preko prečke. Sedam minuta kasnije odličan centaršut Srbijanca, Slaviša Stojanović šutira za malo pored gola. Na poluvreme se otišlo bez pogodaka. U 62. minutu Desančić centrira iz kornera kapiten Bojović je najviši u skoku, ali golman Vukašinović odlično interveniše i sprečava vođstvo domaćih. Do kraja utakmice nije bilo ozbiljnijih prilika, tako da je na semaforu na TOYO TIRES ARENI ostalo 0-0.