Strelci: 0-1 Mićin 41 min, 0-2 Matić 76 min,

Inđija TOYO TIRES: Čupić, Nedeljković, Kukolj, Đoković, Rakić, Vuković, Đokić, Gajilović, Rađen, Stojanović, Đurić

Igrali su još: Riznić, Mijailović, Radosavljević, Stevanović, Đurković

Crveni karton: Đoković

Napredak Kruševac: Savić, Prijović, Kerkez, Pantić, Čečarić, Bastajić, Mićin, Bolha, Stevanović, Putinčanin, Jovanović

Igrali su još: Šarić, Vukajlović, Krstić, Rašković, Matić,

Žuti kartoni: Bastajić, Jovanović, Stevanović, Rašković

Na TOYO TIRES ARENI u okviru šesnaestine Kupa Srbije domaća ekipa „Inđije TOYO TIRES“ je ugostila superligaša tim „Napretka“ iz Kruševca. U prvih deset minuta zeleni su imali tri odlične prilike za promenu rezultata i u sve tri se našao napadač zelenih Đokić, ali na semaforu je ostalo 0-0. U 16. minutu Đokić prolazi dobro po desnoj strani, ubacuje loptu pred gol Savića, a krilni napadač zelenih Stefan Đurić pogađa stativu. U 22. minutu dobra akcija gostiju, Bastajić šutira, ali pogađa prečku gola golmana Čupića. U 31. minutu ponovo prilika za Đurića, šutirao je iskosa sa desetak metara, ali tik pored leve stative gola „Napretka“. U 37 minutu sjajna akcija domaćina, Đokić šutira glavom, a golman Savić uspeva da krajnjim naporom da spasi mreža. U 40 minutu 0-1 za ekipu iz Kruševca. Posle prodora po levoj strani lopta dolazi do Mićina koji sa desetak metara dovodi „Napredak“ u vođstvo. Samo što je počelo drugo poluvreme po levoj strani prolazi Gajilović šalje loptu u peterac, ali Radosavljević nije dobro zahvatio loptu, tako da je i ova šansa otišla u nepovrat. U 76. minutu 0-2, Matić je uspeo da skrene loptu u mrežu domaćina. Do kraja meča nije bilo prilika za promenu rezultata, tako da se tim “Napretka” iz Kruševca plasirao u dalji tok Kup takmičenja.