Gledalaca: 500

Glavni sudija: Jakovljević

Pomoćnici: Tubić i Govedarović

Četvrti sudija: Lukić

Strelci: 1-0 Slaviša Stojanović 23 min, 2-0 Slaviša Stojanović 25 min, 2-1 Kvaki 48 min

Žuti kartoni: Rnić, Stevančević, Vuković,

Inđija TOYO TIRES: Rnić, Bojović, Desančić, Kukolj, Mijailović, Radosavljević, Srbijanac Stojanović S., Janjić, Stevanović, Đurić Stefan

Igrali su još: Stojanović Marko, Rakić, Vuković, Gajilović, Đoković

Jedinstvo Ub: Jovanović, Bogdanović, Radojčić, Doderović, Bošković, Denić, Andrić, Stevančević, Kwaku, Adamović, Ibrahim

Igrali su još: Avrić, Živojinović, Sević, Marinković

Na TOYO TIRES ARENI gostovala je ekipa „Jedinstva“ sa Uba. Već u drugom minutu gosti su prvi pripretili. Nakon kornera i centaršuta Adamovića najviši u šesnaestercu domaćih je bio Andrić, ali Rnić je na visini zadatka. U osmom minutu napadač zelenih Slaviša Stojanović šutira iz slobodnog udarca, ali zamalo pored gola. U 24. minutu centaršut Kukolja, a Slaviša Stojanović glavom postiže pogodak. Samo dva minuta kasnije isti igrač povećava prednost na 2-0 odmerenim šutem sa petanaestak metara iskosa. U 45. minutu odlična akcija domaćih, lopta dolazi do Đurića koji sa nekih sedam metara prebacuje gol. Na poluvreme se otišlo rezultatom 2-0 u korist domaćina. Samo što je počelo drugo poluvreme 2-1, domaćin je izveo korner, a gosti su se odbranili istrčali kontru Adamović je asistirao, a strelac za „Jedinstvo“ je Kwaki. U 53. minutu zeleni propuštaju dobru priliku da uvećaju vođstvo, Radosavljević šutira sa nekih šesnaest metara, ali zamalo iznad prečke. U 77 minutu još jedna dobra prilika za zelene, ali Radosavljević je neprecizan. Sedam minuta kasnije u šansi je Đurić ali šutira preko gola. Do kraja nije bilo šansi za promenu rezultata, tako da su tri boda ostala na TOYO TIRES ARENI.