Strelci: za domaće 35 minut Radosavljević, 55 minut Slaviša Stojanović

Za goste 66 minut Mladenović, 80 minut Ilić Jovan, 90 minut Nemanja Ilić

Inđija TOYO TIRES: Čupić, Bojović, Desančić, Stojanović M., Mijailović, Radosavljević, Đurković, Stojanović S., Vuković, Nedeljković, Đurić Stefan

Igrali su još: Kukolj, Janjić, Srbijanac, Stevanović, Đuričković

RFK Novi Sad 1921: Elesin, Vukasović, Ilić N, Radivojević, Ilić J, Vujaklija, Milosavljev, Serdar, Kokir, Milošević, Andrejević

Igrali su još: Jovanović, Mladenović, Karišić, V Balabanović, Tričković

Prvi su pripretili domaći. U 10. minutu Desančić je dobro šutirao sa nekih osam metara, ali golman Elesin odbija loptu u korner. Posle prekida prečku pogađa Slaviša Stojanović, i mreža je ostala netaknuta. U 21 minutu Desančić šutira sa dvadeset metara ali zamalo preko gola. Sedam minuta kasnije Đurić sjajno prolazi po levoj strani pronalazi Radosavljevića, ali jedan igrač Novosađana uspeva da spreči siguran pogodak. U 35. minutu 1-0 za „Inđiju TOYO TIRES“. Posle prekida Radosavljević sprovodi loptu u mrežu Novosađana za vodjstvo domaćina.  Na pauzu se otišlo rezultatom 1-0. Samo što je počelo drugo poluvreme 2-0. Desančić je oboren u šesnaestercu gostiju, a sudija Lukić pokazuje na belu tačku. Siguran sa penaltika je Slaviša Stojanović. U 66. minutu dobra akcija gostiju, a rezervista Mladenović smanjuje na 2-1. U 80. minutu penal za goste. Bojović obara Mladenovića i sudija Lukić pokazuje na belu tačku. Siguran je Ilić Jovan za 2-2. U 90 minutu 2-3. Gosti izvode prekid, a lopta posle gužve dolazi do Nemanje Ilića koji postiže gol, na kraju se ispostavilo pobedonosni.