Gledalaca: 400

Glavni sudija: Ivan Stamenković

Pomoćnici: Bogićević i Vlasačević

Četvrti sudija: Jakovljević

Strelci: Desančić 23 minut, Slaviša Stojanović 29 min i 56 min, Radosavljević 52 min za domaće

Simčević 60 min za goste

Inđija TOYO TIRES: Čupić, Bojović, Desančić, Stojanović M., Mijailović, Radosavljević, Kukolj, Stanojević, Stojanović S., Vuković, Nedeljković

Igrali su još: Đurković, Rakić, Đuričković, Janjić, Stevanović

Železničar : Živković, Konatar, Jovanović, Petrović, Kordić, Đorđević, Zuvić, Grgić, Balaž, Dašić, Simčević

Igrali su još: Janković, Dimitrić, Regan, Bačanin, Petrović

U okviru osmog kola Prve lige Srbije fudbaleri „Inđije“ su dočekali tim „Železničara“ iz Pančeva. U 23. minutu 1-0 za domaćina, odlična akcija po levoj strani, a Desančić sjajno šutira iskosa sa desne strane i pogađa mrežu gostiju. U 30 minutu je bilo 2-0. Radosavljević je srušen u šesnaestercu gostiju, a sudija Stamenković pokazuje na belu tačku. Strelac za 2-0 je Slaviša Stojanović. Ovim rezultatom se otišlo na odmor. U drugom poluvremenu za šest minuta domaćin je postigao dva pogotka. Najpre u 53. minutu Stanojević odlično prolazi po levoj strani uputio je centaršut, a Radosavljević postiže gol. Dva minuta kasnije svoj drugi gol na meču, a četvrti za „Inđiju TOYO TIRES“ postiže Slaviša Stojanović. U 60. minutu posle kornera najviši u skoku je Simčević koji postiže gol za 4-1, što je ispostavilo da je bio i počasni. Do kraja meča zeleni su mirno odigrali tako da se rezultat nije menjao. Tri boda ostaju na TOYO TIRES ARENI.