Inđija TOYO TIRES: Čupić, Bojović, Desančić, Srbijanac, Đurić, Stojanović M., Mijailović, Radosavljević, Kukolj, Riznić, Stanojević

Igrali su još: Nedeljković, Vukčević, Đuričković, Janjić

Rad Beograd: Đurković, Gašić, Mihajlović, Marković, Mandić, Savić, Arsić, Mitrović, Jovanović N, Stević, Jovanović Đ

Igrali su još: Adamović, Milosavljević, Nenadović, Radlovački

U okviru šestog kola Prve lige Srbije na TOYO TIRES ARENI je gostovala ekipa „Rada“. Prvi su pripretili gosti iz Beograda. U 9. minutu posle kornera lopta dolazi do Markovića, on šutira iskosa sa sedam metara ali pored gola golmana Čupića. U 30. minutu posle još jednog prekida Marković šutira loptu glavom, ali Čupić odlično interveniše. U drugom delu prvu šansu za promenu rezultata je imao Radosavljević, dobar centaršut Srbijanca, ali šut Radosavljevića prolazi zamalo pored gola. U 65. minutu odlična prilika za domaće, Srbijanac centrira a Radosavljević na gol liniji pogađa jednog igrača gostiju. U 71. minutu Radosavljević šalje loptu u peterac gostiju, ali Đurić nije uspeo da stigne tu loptu i da je ugura u gol. Sedam minuta kasnije sjajna akcija Desančića i Đurića, ali napadač domaćih šutira pravo u golmana Đurkovića. Tri minuta kasnije rezervista Vukčević šutira iz okreta ali zamalo preko gola. Do kraja nije bilo ozbiljnijih prilika da dođe do promene rezultata, ostao je rezultat sa početka meča i to onaj najnepopularniji 0-0.