Inđija: Rnić, Đoković, Nedeljković, Desančić, Srbijanac, Đurić, Janjić, Rađen, Stanojević, Stojanović, Radosavljević

Igrali su još: Marko Stojanović, Vuković, Đokić, Vukčević

Metalac: Mirković, Bačkulja, Živanović, Fićović, Đurić, Abah, Škorić, Antonijević, Zdravković, Milošev, Milićević

Igrali su još: Ratković, Lukić, Nikolić

Na TOYO TIRES ARENI je gostovao bivši superligaš ekipa „Metalca“. U prvih petnaestak minuta odmeravale su se snage na sredini terena, a u 17. minutu 0-1. Dobra akcija gostiju, Živanović prošao po levoj strani pogodio domaćeg igrača Srbijanca i lopta je završila u mreži. Tri minuta kasnije odlična šansa za poravnanje rezultata. Srbijanac je uputio odličan centaršut Stanojević šutirao glavom, ali zamalo pored gola. U 24. minutu 1-1, Desančić šalje sjajan pas prema Slaviši Stojanovića, a on u stilu vrhunskog strelca pogađa za izjednačenje. U 36 minutu 2-1. Desančić je ponovo u ulozi asistenta, a Nedeljković postiže pogodak za vođstvo momaka u belim dresovima. Tri minuta kasnije Srbijanac centrira, Desančić pogađa prečku. Na poluvreme se otišlo rezultatom 2-1 za domaćina. Početak drugog dela je pripao gostima, pokušavali su da dođu do gola domaćih, ali bez uspeha, ipak u 57 minutu 2-2. Rađen vara svog golmana Rnića. Na kraju se ispostavilo da je ovo bio i konačan rezultat meča na TOYO TIRES ARENI.