Inđija: Rnić, Đoković, Riznić, Desančić, Srbijanac, Đurić, Stojanović M, Rađen, Đurković, Stojanović, Radosavljević

Igrali su još: Nedeljković, Stanojević, Rakić, Gajilović

OFK Vršac: Marković, Mažić, Ilić, Pavlov, Braunović, Parađina, Lazevski, Nikolić, Terzić, Glavinić, Kadijević

Igrali su još: Stanisavljević, Stojković, Milivojević, Vujić, Mršulja,

Već u 4. minutu 0-1 za goste iz Vršca, posle greške odbrane domaćih lopta dolazi do Braunovića koji je mirno sa četiri metra šalje iza leđa golmana Rnića. Samo tri minuta kasnije odlična akcija Inđinčana, Đurić prolazi po levoj strani šalje loptu u peterac, ali Radosavljević kasni tako da je ova akcija otišla u nepovrat. U 40. minutu korner za domaće, Srbijanac centrira, Đoković šutira glavom ali pored gola. U 43. minutu slobodan udarac sa 20 metara izvodi Srbijanac, ali pogađa prečku gola gostiju. Rezultatom 0-1 se otišlo na pauzu. U 58. minutu odlična šansa za tim iz Vršca. Posle kornera šut Pavlova, ali Rnić sjajno reaguje i spašava siguran pogodak. Domaćin kreće zatim u totalnu ofanzivu. Šanse su propustili Stanojević i Slaviša Stojanović, ali rezultat je ostao nepromenjen. Poraz u prvom kolu Mocart bet Prve lige Srbije.