FK „Inđija“: Čupić, Nedeljković, Đurić Stefan, Vukajlović, Riznić, Desančić, Đokić, Bađi, Bojović, Rađen, Ignjatović

Igrali su još: Kovačević, Kukolj, Rakić, Srbijanac, Aleksić

Žuti kartoni: Rađen

FK „Radnički“: Oparnica, Josimov, Sadik, Gajić, Ilić, Čarapić, Vidić, Križan, Petrović, Pejović, Škorić

Igrali su još: Nović, Ratković, Dong li, Đukanović

Žuti kartoni: Škorić

Prvu šansu na utakmici je imala gostujuća ekipa iz Sremske Mitrovice. U 32. minutu lopta stigla do Čarapića koji izlazi sam pred Čupića, ali jedinica domaćih dobro intereveniše. Dva minuta kasnije 1-0 za „Inđiju“. Odličan prodor Vukajlovića po levoj strani, vratio je povratnu loptu do Riznića koji postiže vodeći pogodak. U 40. minutu dobar šut Đurića, ali lopta završava zamalo pored gola. Rezultatom 1-0 se otišlo na odmor. U 56. minutu dobra akcija domaćina, Đurić odlično asistira Rizniću, on sa nekih deset metara šutira pravo u golmana gostiju Oparnicu. U 68. minutu dobar šut Kukolja sa nekih petnaest metara, ali lopta zavšava u korneru. U 88. minutu 2-0 za „Inđiju“. Korner izvodi Nedeljković, a Vukajlović nogom šalje loptu iza leđa golmana Oparnice. Na kraju se ispostavilo da je ovo bio i konačan rezultat meča na TOYO TIRES ARENI, „Inđija“- „Radnički“ 2-0