Пораз од учесника Лиге шампиона

У трећем пријатељском мечу на припремама у Анталији фудбалери “Инђије” су играли против “Динама” из Кијева.

Први је припретио српски прволигаш, у 15. минуту са неких двадесетак метара Десанчић шутира али право у голмана Бушчана. У 20. минуту уздрмала се пречка Инђинчана после шута Гармаша. У 27. минуту после одличне акције и асистенције Десанчића, Милосављев шаље лопту преко гола „Динама“. Осам минута касније екипа из Кијева је повела 1-0, стрелац је био Вербић. У 36. минуту Жакула пропушта одличну шансу за поравнање резултата. Са неких десетак метара погађа голмана Бушчана. У 44. минуту било је 2-0. После лоше реакције одбране зелених испред гола Рнића најбоље се сналази Де Пења. У 45. минуту Милосављев има прилику да смањи резултат, одлична акција Инђинчана, Десанчић асистира, шут десетке зелених, али одлична одбрана голмана из Кијева  Овим резултатом се отишло на паузу. У другом делу први прети српски прволигаш. Жакула шутира главом, али је то био лак плен за голмана „Динама“. У петнаестом минуту другог дела истакао се голман Рнић, одличном одбраном после шута Циганкова. Три минута касније било је 3-0, стрелац за екипу из Кијева био је Ванат. Коначних Динамо Кијев-Инђија 4-0 у 89. минуту поставља Бујалски после грешке голмана Чупића. Пораз фудбалера Инђије, али одличан провера с обзиром да су играли против тима који је у овој сезони био учесник и Лиге шампиона