Radnički – Inđija 2: 0 (1: 0)

Na niškom stadionu Čair se igra utakmica 34.kola Super lige Srbije. U derbiju začelja igraju Radnički i Inđija.

Hvala što ste nas pratili i iz Niša.

90+3′: Kraj utakmice, zaslužena pobeda Radničkog.

90.minut: Počelo nadoknadno  vreme.

88.minut: Izmena ulazi Čalov izlazi Škorić.

86.minut: Opomena za Petrovića iz domaćeg sastava.

84.minut: Igra mirna, sve manje nade za zeleno bele.

81.minut: Izmene gost: Đurić – Đorđević i Aleksić – Džob

78.minut: Žuti za Đurića.

73.minut: Žuti za Škorića.

68.minut: 2: 0, Đuričin. Posle niza grešaka gosta, lopta stiže do strelca koji je bio na ivici ili u ofsajd položaju, bez reakcije Miloša Simovića. Lagana egzekucija.

60.minut: Žuti karton za Kovačevića iz Radničkog i izmena: Trifunović – Đuričin.

57.minut: Šut Cucina sa 35.metara, golman nesiguran. Korner.

53.minut: Pokušaj Bastajića sa oko 16.metara, lopta kači igrača domaćina i kraj stative odlazi u korner.

49.minut: Prilika za domaćina posle neopreznosti Cucina. Lopta ubačena na glavu Stankovića koji iz peterca šutira kraj gola.

Na početku drugog poluvremena dve izmene u zeleno belo timu: Bakić – Jovanović i Dimitrov – Pantelić.

45+2′: Kraj prvog dela utakmice.

45.minut: Kovačević iz slobodnog udarca, pod prečku Jovičić u korner šalje loptu ispod prečke.

40.minut: Simović se razmahao, žuti za klupu Inđije i trenera Milojevića.

34.minut: Prva izmena, Žiković izlazi zbog povrede, a ušao sa klupe Radničkog Ćirković.

33.minut: Kontra domaćina, Đuričković sam ispred Jovičića, šutira, a golman Inđije sjajan.

30.minut: Bez velikih dešavanja na terenu za igru.

Radnički – Inđija, detalj, foto: Anđelko Belić

25.minut: Inđija se preselila na polovinu domaćina, bez prilika za gol.

17.minut: Žuti karton za Protića posle oštrog starta.

14.minut: 1: 0, Trifunović siguran sa bele tačke.

13.minut: Penal za Radnički, Bakić nesmotren, gubi loptu i potom ruši rivalskog igrača.

8.minut: Pokuša Đurića sa oko 18.metara od gola, lopta daleko od desen stative.

5.minut: Prvi napad i prvi korner za Inđiju.

4.minut: Utakmica počela sa visokim pritiskom domaćina.

Niš. Stadion Čair. Sudija: Novak Simović, pomoćnici: Nikola Đorović i Miloš Simović. Četvrti sudija: Momčilo Marković. Delegat: Ivan Nikolić. Strelac: Trifunović 14′ (penal) – Radnički. Žuti karton: Protić 17′ – Inđija.

Radnički: Kojić, Stevanović, Bjeličić, Aksentijević, Kasalica, Kovačević, Pantelić (Petrović 69′), Trifunović (Đuričin 60′), Živković (Ćirković 34′), Đuričković, Stanković.
Trener: Aleksandar Stanković

Inđija: Jovičić, Cucin, Đurić (Đorđević 81′), Škorić (Čalov 87′), Bastajić (K), Aleksić (Džob 81′), Kreneta, Protić, Bakić (Jovanović 46′), Nešković, Dimitrov (Pantelić 46′).
Trener: Goran Milojević