Inđija – Čukarički 0:1 (0:1) KRAJ

KRAJ UTAKMICE

90′ tri minuta nadoknade vremena.

87′ ofanzivna izmena Čelara. Napadač Brana Ilić ulazi umesto desnog beka Cucina

86′ Đorđević ponovo menja, osvežava vezni red Vidosavljevićem koji ulazi umesto Pantića.

74′ Čukarički ponovo menja. Igru napušta Jovanović, ulazi Rakonjac.

67′  ponovo Birmančević šutira sa 16m, ali sada bravura na golu Jovičića koji hvata živu loptu.

61′ nova izmena u Inđiji. Ulazi novajlija Vasilije Đurić, izlazi Aleksandar Đorđević.

58′ Birmančević šutira iskosa sa leve strane, Jovičić odbija loptu u korner, posle udarca iz ugla lopta preleće peterac i odlazi u gol aut.

53′ prva izmena i u Čukaričkom. Umesto Kovača ulazi novajlija Čolović.

46′ Prva izmena na utakmici, u ekipi Inđije. Umesto Pantelića ulazi Kosta Aleksić. Sa centra kreću zeleni.

POČINJE DRUGO POLUVREME

45’kraj prvog poluvremena, bez nadoknade.

40′ Birmančević pokušava sa više od 30m na prazan gol, ali Jovičić paradom isprravlja svoju grešku.

38’Gol za Čukarički. Centrirao je Marko Docic, Jovičić slabo intervenisao, posle toga Ostojić sa 3m pogađa stativu, a Kamenović iz odbitka pogađa mrežu sa metra.

30′ Birmančević šutira glavom iz 5m  posle centaršuta Mijailovića, lopta prolazi pored gola.

22′ slobodan udarac sa strane izveo jeDocić, a sa peterca iz klizećeg starta Ostojić je pogodio stativu

17′ prvi prekid na utakmici, Protić je ostao na zemlji posle udarca u glavu

10′ Još jedan slobodnjak Bastajića  i identičan ishod kao i pre pet minuta.

5′ Bastajić šutira dobro iz slobodnog udarca, Belić loptu odbija u korner, posle udarca iz ugla Đorđevića Šapić blokira šut Pantelića.

0′ počela je utakmica, sa centra su krenuli gosti

Glavni sudija je Novica Anđelovski.

Sastavi ekipa:

Inđija: Jovičić, Cucin, Bakić, Čalov, Protić, Škorić, Đorđević, Nešković, Pantelić, Bastajić(k), Dimitrov.

Čukarički: Belić, Kamenović, Ostojić, Šapić, Ćirković, Dočić(k), Mijailović, Pantić, Birmančević, Kovač, Jovanović.

Dobrodošli na Gradski stadion u Inđjiji gde se igra utakmica prvog kola drugog dela prvenstva između domaćina i ekipe Čukaričkog.