Inđija – Spartak ŽK Subotica 3:4 (3:3) KRAJ

Dobrodošli na tekstualni prenos utakmice 17.kola Ling Long Superlige, između domaće Inđije i Spartaka  iz Subotice.

KRAJ UTAKMICE!

90+2′ Milijan Ilić posle kornera kupi odbijenu loptu i sa 20m šutira preko gola.

90′ 5 minuta  nadoknade

83′ 3:4. Penal ponovo za   goste, ovoga puta je Novaković odbranio Denkoviću, ali na nasreću Inđije, na odbitak naleće Srećković.

79′ Prva izmena i kod domaćih. Milijan Ilić ulazi umesto Koste Aleksića.

70′ ponovo menja Vladimir Buač, umesto Šimure, ulazi Jočić.

63′ Izašao je Lazar Tufegdžić 1 na 1 sa golmanom Inđije, imao šansu za het trik, ali je mladi Novaković sjajno intervenisao.

60′ prva izmena nautakmici u gostujućem timu. Ulazi Srećković, izlazi Savković.

51′ Sličan slobodan udarac Bastajića kao i u 22.minutu, malo pored stative.

48′ prvi pokušaj Inđije u drugom delu, Radin šutira sa oko 20m, daleko od gola. Odmah zatim sličan pokušaj imao je i Savković sa oko 15m na drugoj strani.

46′ Bez izmena na startu drugog poluvremena. Sa centra kreću zeleni!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

45+’ tri minuta nadoknade

45+1′ sjajna odbrana Novakovića posle udarca Vidakovića sa 16m

42′ minut, dobar šut Cucina, i prva odbrana na utakmici golmana gostiju Dujmovića!

Kakva utakmica u Inđiji, jedna od efikasnijih u poslednjih nekoliko godina na Gradskom stadionu. Šteta što nema publike.

32′ 3:3  Šimuri se za grešku revanširao jedan igrač domaćih i sa 15m, Lazar Tufegdžić postiže svoj drugi gol na utakmici.

29′  GOOOOOOL!!!! 3:2 za Inđiju… MIHAJLOOOOO NEŠKOVIIIIIIĆ!!!!! posle greške Šimure!

22′ GOOOOOOL!!!!! 2:2. NEBOJŠA BASTAJIIIIIĆ!!!  Sjajan gol iz slobodnog udarca.

20′ 1:2 Lazar Tufegdžić se najbolje snašao na drugoj stativi, uklizao i ispred Protića postigao gol!

15′ 1:1 Posle kornera Spartaka sudija pokazuje na belu tačku. Siguran sa penala Mile Savković.

12′ GOOOOOOOOL! NEMANJA OBRADOVIIIIĆ!!! Sjajan gol lob udarcem sa 15m.

10′ prvi pokušaj i Inđije, šutirao je Radin sa oko 25m, izblokirao je Tekijaški, i poslao loptu u korner. Posle kornera Koste Aleksića bez problema za odbranu Spartaka.

2′ prva šansa za goste, Lazar Tuvegdžić šutira sa 7m iskosa, prva dobra odbrana golmana Novakovića koji debituje na današnjoj utakmici u Superligi.

0′ sa centra kreću gosti

Starna postava Inđije: Novaković, Cucin, Mihajlov, Krneta, Protić, Radin, Đorđević, Aleksić,, Nešković, Obradović, Bastajić.

Startna postava Spartaka:Dujmović, Šimura, Ivančević, Tekijaški, Marčić, Vidović, Đurasović, Denković, Savković, Vidaković, Tufegdžić.

Utakmica se kao i sve ostale u našem prvenstvu i dalje igra bez publike.

Glavni sudija biće Novak Simović, pomoćnici su mu Nikola Đorović i Miloš Simović.