Inđija – Radnički Niš 1:0 (0:0) KRAJ

POBEDAAAA!!!!!!!

KRAJ UTAKMICE!!!!

90+3′ prekršaj za Radnički, faul čini Protić i dobija drugi žuti karton. U finišu utakmice domaći sa 10 igrača.

89′ još jedna izmena Eliomar umesto kapitena Ilića!

84′ GOOOOOOOOOOL!!!!!!! Aleksandar Đorđević postiže moguće i gol kola. Šutem sa više od 25m u desni ugao, nemoćan je bio Ristić.

82′  još jedna izmena u Inđiji Aleksa Jovanović ulazi umesto Obradovića.

81′ prvi žuti karton i za domaće. Radoš Protić.

77′ prilika za nove izmene. Prva u Inđije gde Aleksić ulazi umesto Neškovića. A u Niškom sastavu još dve promene, umesto Đuranovića i Stoiljkovića, a ušli su Kojić i Đurić.

74′ Radin propušta šansu utakmice. Posle dobrog prodora šutirao je ali mu je Ristić ušaao u udarac

64′ dobar potez i prodor Bastajića koji je fauliran na ivići 16m. Posle prekida odbrana Radničkog lako interveniše.

62′ prva izmena na utakmici. Gosti prvi menjaju. Umesto Mitrovića ulazi Gavrić.

60′ prvi žuti karton na ovom čvrstom meču, posle starta nad Radinom, požuteo je Stevanović.

49′ prva dobra akcija Radničkog u drugom poluvremenu, lopta je prohujala kroz peterac domaćih.

46′ počelo drugo poluvreme, na startu nastavka bez izmena!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

45′ minut nadoknade

40′ prva situacija na utakmiciu kojoj jedna od ekipa ima prekid za direktan udarac na gol. Kovačević je  sa 25m šutirao visoko preko gola

38′ još jedna šansa iza goste i još jedna bravura na golu Jovičića. Ovoga puta šutirao je Đuranović.

33′ najbolja akcija Inđije na meču, Radin sjajno izbacuje Branu Ilića, ali njegov pas u srce peterca ka Obradoviću sprečava golman Ristić

31′ prve čarke na terenu,  prvo Protić i Aksentijević, pa Radin i Kovačević

28′ najbolja šansa na utakmici posle slobodnog udarca Aksentijevića, Stoiljković se iskrao odbrani Inđije, šutirao u bliži ugao, ali se Jovičić istakao

25′ utakmica se preselila na sredinu terena gde se Radin svojom snalažljivošću i borbenosti najviše ističe

13′  sjajan prodor Neškovića, i ubacivanje sa strane do Brane Ilića koji odlaže do Đorđevića koji je izbokiran. Posle kornera Mihajlov slabo šutira glavom.

12′ uzvraćaju gosti, ali bezopasno za Jovičića

10′ prvi ozbiljniji napad na utakmici izveli su domaći, posle prodora Dimitrijevića, iizblokirani su udarci Batajića i Đorđevića.

1′ sa centra kreću gostujući sastav

0′ pre početka utakmice minut ćutanja u čast Patrijarha srpskog Irineja

Startne postave:

Inđija: Jovičić, Dimitrijević, Krneta, Mihajlov, Protić, Radin, Đorđević, Nešković, Obradović, Bastajić, B. Ilić(k)

Radnički (N): Ristić, Aksentijević, Marković, Stevanović, Mitrović, Kovačević, Đuranović, Ćirković, Pantelić, Đuričković, Stoiljković.

Glavni sudija utakmice biće Andrija Stojanović, pomagaće mu Miloš Karadžić i Slobodan Pavlović.

Dobrodošli na tekstualni prenos utakmice 15. kola Ling Long Superlige između fudbalera Inđije i Radničkog iz Niša.