Inđija – Metalac 0:1 (0:0) KRAJ

KRAJ UTAKMICE! POBEDA METALCA, golom u poslednjim sekundama utakmice

90+4′ rezervista Milisavljević pogađa same rašlje gola Jovičića u poslednjoj sekundi utakmice.

90′ nadoknada vremena biće tri minuta.

89′  opet menjaju treneri, kod Lazetića  izlazi Jokić, ulazi Arambašić, a u Inđiju Marković ulazi umesto Radina, a Milijan Ilić umesto Obradovića.

82′ najbolja šansa za Inđiju na utakmici, rezervista Kosta Aleksić je bio u naletu, i iz trka šutirao pored gola.

76′ najbolja šansa na utakmici do sada, Prestiž je  prošao po desnoj strani, ali se Marko Jovičić bravuroznom odbranom još jednom istakao.

73′ Radoš Protić je akumulirao faulove, te zbog jednog blažeg starta dobio žuti karton. Prvi u domaćoj ekipi.  Nedugo potom mu se revanširao Milisavljević upravo zbog starta nad Protićem.

71′ druga izmena u ekipi Dejana Čelara. Ulazi kapiten Brana Ilić, izlazi Mihajlo Nešković.

66′ prva izmena i u gostujućem timu, umesto Maksimovića, ušao je Milisavljević.

64′ rasplamsala se borba, akcije na obe strane, odlična utakmica na Gradskom stadionu u Inđiji.

63′ dobar napad Inđije koji je izrodio šansu za Đorđevića, čiji je šut sa oko 25m blokirao Rogač.

60′ skraćeni korner za Metalac sa leve strane, oštra lopta Maksimovića koju je izbiksovao Jovičić koga je na kraju u petercu faulirao napadač gostiju Katanić

53′ velika šansa za Neškovića, koji se nije snašao pred istrčalim Puletićem, u nastavku kontranapad gostiju gde preko gola šutira Katanić.

52′ prvi pokušaj Inđije u drugom poluvremenu, Bastajić pokušava sa 22-23m, lopta ide preko gola

46′ odmah prva izmena u domaćoj ekipi Inđije, umesto Eliomara Silve, ušao je Kosta Aleksić.

POČINJE DRUGI DEO MEČA

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

45′ tri minuta nadoknade u prvom poluvremenu

42′ solo prodor  Luke Čermelja, i vrlo dobar šut, ali lopta prolazi pored gola.

41′ Za goste iz Gornjeg Milanovca ponovo pokušava Maksimović, ali je ponovo Marko Jovičić bez problema uhvatio loptu.

36′ lepa akcija Inđije iz kornera, na povratnoj je bio Obradović, šutirao je, ali nije lepo zahvatio loptu.

30′ prvi ozbiljniiji šut Metalca ka golu, Maksimović je šutirao sa 16m, ali Jovičić sigurno brani. Gost se budi!

27′ poluprilika za Katanića, Jovičić bira najsigurnije rešenje i izbacuje loptu u korner. Posle udarca iz ugla ništa se nije izrodilo za goste.

26′ još jedan šut Eliomara, ovoga puta bezopasno za Puletića.

18′ prvi nešto oštriji start i odmah žuti karton, javnu opomenu zaradio je kapiten gostiju Vranjanin.

17′ prvi dobar napad Metalca, Vlalukin je centrirao, a Katanić pokušao glavom, bez opasnosti za Jovičića.

12′  Eliomar je izveo slobodan udarac sa oko 20m, ponovo je siguran golman Puletić, za sada Inđija diktira igru.

0′ Prvi napad i odmah dobar šut Milana Radina, golman Puletić dobro brani.

Startne postave:

Inđija: Jovičić, Cucin, Mihajlov(k), Protić, Čermelj, Radin, Đorđević, Obradović, Eliomar, Nešković, Bastajić.

Metalac: Puletić, Pecelj, Maksimović, Vranjanin(k), Zoćević, Rogač, Jokić, Vlalukin, Prestiž, Katanić

Dobrodošli na tekstualni prenos utakmice 13.kola Linglog Superlige između Inđije i Metalca iz Gornjeg Milanovca