Inđija – Zlatibor 1:0 (1:0) KRAJ

KRAJ UTAKMICE! POBEDA INĐIJE!

90′ Igraće se još tri minuta nadoknade

83′ poslednji aduti Dejana Čelara sa klupe. Umesto strelca Bastajića ušao je Luka Čermelj, a umesto Radina ušao je još jedan debitant Ivan Marković.

81′ Još jedna bravura na golu Marka Jovičića, posle udarca Vukića, sjajna parada golmana Inđije koji je skrenuo loptu do prečke

76′ Još jedna izmena, ovoga puta menja Njeguš. Umesto Ibrahima koji je ušao na poluvremenu, ulazi Poček.

72′ Danas vlo dobri debitant Nemanja Obradović izlazi, a ušao je Kosta Aleksić.

66′ Još jedna izmena u domaćoj ekipi, umesto Milijana Ilića ušao je Stefan Purtić.

56′  Dobra solo akcija Nemanje Obradovića, i dobaar šut, ali na pravom mestu je bio golman Čubraković, koji je skrenuo loptu u korner.

46′ U Inđiji umesto kapitena Brane Ilića ušao je Eliomar. U gostujućem sastavu ušao je Ibrahim umesto Vladića, a Živanović umesto Miloradovića.

POČELO JE DRUGO POLUVREME JE POČELO!

Na klupi Zlatibora: Čupić, Poček, Đokić, Petronijević, Nikolov, Vidić A. , Ibrahim, Adama, Milličić, Živanović.

Na klupi za rezerve su: U Inđiji: Novaković, Dimitrijević, Eliomar, Marković, Vujasin, Veličković, Jovanović, Aleksić, Purtić, Bubanja i Čermelj.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA! Jedini gol delo je Nebojše Bastajića.

45′ minut nadoknade

44′ Kontra napad gostiju i velika šansa za Vukića, u situaciji 1 na 1 sa Jovičićem, golman Inđije izlazi kao pobednik, od njegove noge lopta pogađa mesto gde se spajaju prečka i stativa.

27′ šansa za Zlatibor, centrirao je Krstić, glavom preko gola šutirao je Glišović.

25′ korner za Inđiju, izveo je Nešković, povrtanu loptu kao Obradoviću poslao Milijan Ilić, a ovaj traljavo šutira.

22′ Gooooool!!!! Prodor Nemanje Obradovića koji je ubacio u peterac, a na pravom mestu Nebojša Bastajić koji upisuje prvenac ove sezone!

20′  Prva šansa za domaćina, Radin šutira sa ruba šestnaesterca, šut mu biva blokiran. U sledećem napadu Cucin centrira, ponovo blokiran.

14′ Miloradović sa 18m pogađa stativu, prva šansa na utakmici, i to za goste.

5′ Početno ispitivanje snaga, blaga terenska inicijativa domaćina.

0′ Sa centra kreću fudbaleri gostujućeg tima.

Glavni sudija je Dragan Čolović, pomoćnići su Čedomir Andrejić i Milan Pašajlić.

Startna postava gostiju: Čubraković, Jezdimirović, Anđelković(k), Stamenković, Đakovac, Glišović, Miloradović, Vukić, Janjić, Vladić, Krstić. Trener: Zoran Njeguš.

Startna postava Inđije: Jovičić, Cucin, Mihajlov, Bakić, Protić, Radin, M. Ilić, Obradović, Nešković, Bastajić, B.Ilić(k). Trener: Dejan Čelar.

Dobrodoššli na tekstualni prenos fudbalske utakmice 11.kola Ling Long Superlige između domaće Inđije i Zlatibora iz Čajetine.