Nov uspešan nastup omladinaca i kadeta

Omladinski i kadetski sastav Fudbalskog kluba Inđija je imao svoj nastup u drugom kolu Vojvođanske lige.

Omladinci i kadeti su igrali protiv novosadskog Indeksa na stadionu Fudbalskog kluba Donji Petrovci.

Kadeti su svoje rivale savladali posle rezultatskog preokreta sa rezultatom 3: 2 (1: 2). Gosti su sve do 40.minuta utakmice vodili sa 0: 2.

Inđija – Indeks 2: 3 (1: 2)

Sudija: Miroslav Todorović, omočnik: Božidar Sudžum. Strelci: Živojin Bešić 40′, Filip Stošić 65′ i Lazar Đurić 67′ – Inđija, Aleksa Marić 2′ i Saša Petrović 27′ – Ineks. Žuti kartoni: Igrač 58′ i Dragan Bešić 90′ – Inđija, Galić Lazar 35′ – Indeks.

Inđija: Stanković, Bukurecki, Stošić, Uremović, Marinković (Dragan Bešić 69′), Živojin Bešić (Čepregi 59′), Marković, Đurić, Igrač, Savić, Petrović (Radičanin 69′).
Trener: Miloš Petrović

Indeks: Šumar, Tomić (Stefan Lukić 59′), Andrej Lukić, Martinović, Novaković, Galić (Dragišić 46′), Puškar, Polovina, Vuksanović (Beatović 68′), Petrović, Marić.
Trener: Miloš Sekicki.

Omladinski sastav Inđije nije imao tako težak zadatak kao kadeti da stigne do pobede. Brza dva gola već u prvih 20.minuta igre su praktično oborile Novosađane sa nogu. Do kraja utakmice još četiri gola u mreži Indeksa za ubedljivih 6: 0.

Inđija – Indeks 6: 0 (3: 0)

Sudija: Božidar Sudžum, pomoćnici: Miroslav Todorović i Nikola Džombić. Strelci: Milenko Mijatović 18′, 19′, 40′, 53′, Aleksandar Hajnal 63′ i Streahinja Rokvić 70′ – Inđija. Bez žutih kartona.

Inđija: Vulić, Čučković, Pašić, Radić, Avramović, Grubješić /Hajnal 60′), Obradović (Rokvić 54′), Mijatović, Mrđa, Radinović (Pećanac 80′), Ješić.
Trener: Goran Miščević

Indeks: Popović, Milak, Martinović, Senderak (Radin 61′), Brkić, Rudež, Medić, Batinić, Blešić, Luledžija (Ličina 70′), Puškaš (Barjaktarević 70′).
Trener: Stefan Ocokoljić