Partizan-Inđija 5:0 (1:0)

Dobro došli na tekstualni prenos utakmice 5.kola između Partizana i našeg kluba.

Utakmica se igra na stadionu Partizana, bez prisustva publike

Utakmicu sudi Novica Anđelovski.

Sastavi:

PARTIZAN: Popović – Miletić, Vitas, Banjak, Urošević – Zdjelar, Šćekić – Stevanović, Natho, Asano – Sadik: Trener: Savo Milošević.

INĐIJA: Preković – Veličković, Krneta, Bakić, Protić – Đorđević, Purtić – Dimitrov, Bastajić, Eliomar – B. Ilić. Trener: Bratislav Živković.

Utakmica kasni zbog transparenata koji vise na tribinama stadiona na Topčiderskom brdu.

Konačno kreće utakmica sa 11 minuta zakašnjenja.

Na klupi dva tima nalaze se sledeći igrači:

Partizan: V. Stojković, Vujačić, D. Stojković, Ivanović, Ostojić, Brežančić, Čolić, Jović. Matić, Lutovac, Smiljanić.

Inđija: Jovičić, Ilić, Tripković, Jovanović, Aleksić, Milikić, Vukićević, Konatar, Avramović, Nešković.

1′ Uvodni minuti pripadaju Partizana, ali bez konkretnih akcija

13′ prva poluprilika za Partizan ispred Sadika, loptu u korner izbacuje Preković

20′ Veličković je oborio Stevanovića. Anđelovski nije imao dilemu. Odličan potez mladog veziste. Natko sa bele tačke pogađa za 1:0.

33′  Dobar sada udarac Đorđevića iz velike udaljenosti, ali miran je Popović. Prvi pokušaj Inđije na utakmici.

35′ Pogrešio je Vitas, umalo je to iskoristio Dimitrov. Ali previše slab udarac, preko gola.

40′ Udarac Krnete sa preko 30 metara, daleko od gola Petrovića

43′ Đorđević zbog prekida kontre, dobija žuti karton

Kraj prvog poluvremena, razliku između dve ekipe pravi gol Natka sa penala. Nije bilo nadoknade vremena.

Počinje drugo poluvreme!

46′ posle kornera, glavom Sadik pravo u Prekovića

47′ 2:0 na Parttizan, na asistenciju Natka, Asano lobuje gostujućem golmana

50′ Preković spasava Inđiju, šut Sadika glavom skreće u korner

56′ Branislav Živković pravi trostruku izmenu. Umesto Brane Ilića, Purtića i Eliomara, ušli su Aleksić, Nešković i Tripković.

60′ Zdjelar sa 25metara pogađa mrežu Prekovića, 3:0.

63′ prva promena u domaćem timu. Ivanović umesto Stevanovića!

64′ Na asistenciju Umara Sadika, Asano postiže svoj drugi gol

66′ U razmaku od dva minuta dv slobodna udarca Srđana Dimitrova, prvi šut je otišao preko gola, a drugi pravo u ruke Petroviću.

70′ prve izmene i u Partizanu. Umesto Sadika i Natko, a ušli mladi Stojković i Bojan Matić.

76′ Ponovo Takuma Asano, komletira het-trik za 5:0

80′ Dimitrov završava utakmicu, ulazi Aleksa Jovanović

82′ U Partizanu još izmena,  umesto Asana i Šćekića, ulaze Čolić i Smiljanić

Našoj ekipi je pao moral, jedva čekaju zeleni da Anđelovski odsvira kraj utakmice

Kraj utakmice, ubeedljiv poraz našeg tima.  Anđelovski nije produžio ni sekund drugo poluvrreme.