Tri takmičarska kola je odigrano u drugom delu prvenstva Linglong Super lige Srbije.
Od toga dve su fudbaleri Inđije odigrali na svom terenu Gradskog stadiona u Inđiji. Dve utakmice protiv favorizovanih sastava, a u sredi iza nas su zeleno beli unapred bili “otpisani”. No da je najvažnija sporedna stvar lepa i zanimljiva je upravo i ta mogućnost da bolji, bar na papiru uvek nepobeđuje. Inđinčani su se izdigli iznad prosečnosti autsajdera i osvojili su bod protiv šampionskog sastava Crvene zvezde. A jedan od igrača u zelenom dresu je imao “zicer” da senzaciju upotpuni sa svojim golom. Ipak igra Bastajića, kao i cele “borbene” čete Aleksandra Janjića je bila na visokom nivou.
To potvrđuju i reči ovog fudbalera,
“Mislim da smo jako dobro ušli u utakmicu i od prvog do poslednjeg minuta imali smo dobar odnos ka igri što mislim da treba da svaku utakmicu igramo tako. Kvalitet mi imamo, imamo i dobre pojedince. U svakom trenutku može neko od nas da iskoči, a bitan je odnos kakav smo imali ka igri. To nam je putokaz za neke naredne utakmice, kako treba da igramo. Mi po kvalitetu nezaslužujemo ovo mesto na tabeli na kojoj se nalazimo. Mislim da smo protivniku, to jest šampionu, malo toga dozvolili. Bukvalno su imali jednu šansu u prvom poluvremenu. Dobro smo taktički stojali i nadam se da će to ostati i za naredne utakmice koje dolaze“.
Kako preneti tu energiju i na sledeće utakmice. Dobra igra protiv Tople nije preneta u Novi Sad. Sada prva naredna je u Nišu ?
“Sigurno je uticao i gust raspored. Protiv Zvezde je bio veći motiv u odnosu na ostale utakmice. Ja, opet mislim da svaku utakmicu treba da igramo dobro kao protiv Zvezde jer nam je svaki bod bitan. Tako da se nadam da će isti odnos biti i u narednoj utakmici jer su oni ekipa iz vrha. Treba da bude isti motiv. Nadam se povoljnom rezultatu. Svaki bod nam je bitan i nemamo šta da čekamo“.
Utakmica u Nišu se igra u nedelju sa početkom od 16.časova.